WSPANIALI WOLONTARIUSZE

Kilkuletnia praca wspaniałych wolontariuszy z naszej szkoły, również w tym roku, zaowocowała ogromnym sukcesem. Troje uczniów ZST wzięło udział w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Wręczenie nagród podczas uroczystej gali odbyło się 13 kwietnia w Sali Ślubów zielonogórskiego ratusza. Wśród nagrodzonych są też nasi uczniowie: Tomek Szlachetka – laureat tegorocznej edycji Samorządowego Konkursu  odebrał złotą odznakę „Ośmiu Wspaniałych” i będzie reprezentował Zieloną Górę w Warszawie podczas ogólnopolskiego finału konkursu 16 kwietnia. Patrycja Mazur otrzymała wyróżnienie i srebrną odznakę „Ośmiu Wspaniałych”. Paulina Lenkiewicz została wyróżniona w ubiegłym roku szkolnym, ale również w tym roku godnie reprezentowała naszą szkołę podczas konkursu. Wolontariusze należą do Szkolnego Koła Caritas prowadzonego przez Wandę Trzeciak i Romę Rypson – Goludę, które były też opiekunkami uczniów biorących udział w konkursie. Naszym Kochanym Wolontariuszom serdecznie gratulujemy, a Tomkowi życzymy sukcesu w Warszawie.

Wanda Trzeciak