Skład Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Przewodniczący - Sławomir Karpiuk

Wiceprzewodnicząca - Anna Zając

Skarbnik - Irena Rzepniak

SZANOWNI PAŃSTWO

Zwracamy się z prośbą do Państwa o dokonanie wpłat w roku szkolnym 2021/2022 na rzecz Rady Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego Technikum. Dofinansowujemy różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe nagrody itp. Staramy się też pomagać w sytuacjach wyjątkowych np. poprzez wsparcie dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Szanownych Państwa o dowolne wsparcie finansowe.

W imieniu Rady Rodziców

W razie decyzji Państwa o wpłacie podajemy konto

Rady Rodziców:

Kontakt mailowy do Rady Rodziców: