WOLONTARIUSZE ZE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS – POMAGAJĄ!

Już kolejny raz wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIEJ WIELKANOCNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI pod hasłem „TAK, POMAGAM” organizowanej przez Caritas Polska. 13 marca uczniowie klas 2TMW (K. Markiewicz, K. Kondarewicz, C. Kowalewicz, M. Tresenberg) i 1TLW (P. Jaśkiewicz, M. Martyniak) zbierali trwałą żywność w marketach „Lewiatan” i „Biedronka”. Paczki żywnościowe z artykułami spożywczymi, trafią w pierwszej kolejności do rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej – informuje dyrektor Caritas Polska ks. Marian Subocz. Caritas pomoże również rodzinom i osobom samotnym objętym już pomocą Caritas. Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę żywności serdecznie dziękujemy.

Wanda Trzeciak