ANGELIKA SOLSKA LAUREATKĄ!!!

Któż nie zna Angeliki w naszej szkole? Pojawia się zawsze tam, gdzie jest potrzebna pomoc, inicjuje akcje charytatywne na terenie szkoły i poza nią, pracuje jako wolontariuszka w Hospicjum, niesie pomoc dzieciom w Gębicach, pomaga w zbiórce krwi, bierze udział w zbiórkach żywności. I wiele, wiele innych działań, których nie sposób  wymienić. Uroczysta „Gala Miejska” Konkursu odbyła się w Ratuszu 10 maja o godz. 13.00. Koordynatorka konkursu Pani Bogusława Breitkopf oraz zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Pani Lidia Gryko wręczyły nagrody wszystkim laureatom. Angelika pojedzie również na obóz do Poronina w czasie wakacji. Angelika! Wszyscy nauczyciele i uczniowie gratulują Ci Odznaki „Ośmiu Wspaniałych”!!!
                     Opiekunki Szkolonego Koła Caritas Wanda Trzeciak i Roma Rypson-Goluda