Srebro dla naszych szczypiornistów,

Srebrny medal to duży sukces naszych szczypiornistów i wszyscy jesteśmy dumni że mamy w naszej szkole takie perełki w sporcie. Każdy mecz jest inny. Ten finał- najbardziej przeżyłem. Wyjątkowo – jako kibica - rozczarowała mnie drużyna z Kostrzyna. Tak ważny finałowy turniej, a kibice odpalili race, zadymili halę, byli agresywni i nieobliczalni. Podczas meczu zawodnik z Kostrzyna celowo uderzył Adama Szparę w klatkę piersiową, wyglądało to bardzo niebezpieczne. Wyraźnie próbowano wyeliminować naszych najlepszych zawodników. Jednak sprawiedliwości stało się zadość i pierwszy mecz z Kostrzynem  - wygraliśmy 29:14, (11:7)

Przyjmuję gratulacje, wszystkim podobała się nasza gra. To była walka i jeszcze raz walka. W drugim meczu, ze Świebodzinem, po dziesięciu minutach gry, przejęliśmy prowadzenie, ale później, nasi chłopcy do końca pierwszej połowy, nie rzucili żadnej bramki i przegrywali z rywalem, który miał prawie piętnastoosobowy skład, jednak nie pękli, bili się do końca. Jacek Szawala z III TG został okrzyknięty w tym spotkaniu królem strzelców (9 bramek). Przez cały czas przegrywali trzema-czterema bramkami i skończyło się wynikiem 25:29. Ale naprawdę bardzo się postawili uczniom ze Świebodzina i w pierwszej połowie napędzili im stracha. Tak więc jeżeli nasz sponsor wyrazi dobrą wolę, to na pewno pojedziemy na zawody ogólnopolskie.