ZŁOTO! SREBRO! BRĄZ ! NASZE SUKCESY NA ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH!!!

Nasi uczniowie spisali się na medal, a właściwie 9 medali zdobywając 2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.

Najlepszym na 400m okazał się Tomasz Bednarz z klasy 3 TMR zdobywając złoto. Pacyna Adrianna pokonała rywalki w biegu na 800m i również zdobyła złoty medal.

Srebrnym medalem mogą pochwalić się chłopcy w składzie: Tomasz Bednarz 3 TMR,  Aleksander Rutkowski 1 TLW, Miłosz Grabia i Wojtek Fuchs z klasy 2 THM w biegu sztafetowym 4 x 100m. Srebro zdobył także wspomniany już Wojtek Fuchs w biegu na 100 m i  Jankowska Urszula z klasy 1 TLW za pchnięcie kulą.

Medale brązowe zdobyli: Sylwia Subocz na 100 m 3 TLW, Rosochacka Aleksandra za rzut oszczepem 1 TLW, Grabia Miłosz za 800 m oraz Siwy Marcin za skok wzwyż 2 TMR.

Pozostali uczestnicy zawodów to: Szulc Paulina, Mróz Iwona, Konc Bernadetta, Kupiec Katarzyna, Pawluk Angelika, Wilczyńska Karolina, Wolff Bartłomiej, Raszka Rafał, Szczublewski Mateusz, Jasiński Wojciech, Piechockii Adrian, Bryćko Damian, Kędzierzyński Paweł, Czupryński Rafał, Dobrzański Mateusz, Arentowski Łukasz, Cierachowski Tomasz, Piotrowski Sebastian, Marcianiak Dawid, Siwy Marcin.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Smile

Nauczyciele wf.