Klasa 3 TLW w salonie samochodowym Toyoty.

W poniedziałek 29 maja 2017 roku dzięki uprzejmości Pana Prezesa Jarosława Paradzińskiego grupa uczniów z  klasy trzeciej technik logistyk odwiedziła „po sąsiedzku” autoryzowany salon TOYOTY w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej 65 c. Naszym przewodnikiem po firmie  była Pani Liliana Grzebyta – Konsultant ds. Kontaktów z Klientem CRE.  Zobaczyliśmy min. warsztat, stację kontroli pojazdów (uczestniczyliśmy w badaniu technicznym pojazdu) oraz magazyn części. Zapoznaliśmy się z zasadami składowania odpadów szczególnego nadzoru. Pracownicy salonu udzielali nam wyczerpujących informacji na temat funkcjonowania firmy oraz jej znaczenia na lokalnym rynku.

Serdecznie podziękowania za miłe przyjęcie składamy na ręce Pani Liliany Grzebyta oraz Pana Jarosława  Śliwy i Pana Tadeusza Szponara z nadzieją na dalszą współpracę.

Wyjście klasy zorganizowała i opracowała sprawozdanie – Agnieszka  CIĄGŁO.