II ETAP KONKURSU PLASTYCZNEGO

VII MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY„ZIELONA GÓRA JEST WIELKA – pamiętajmy o naszej historii!

W 800-lecie powstania Zielonej Góry i 700-lecie nadania praw miejskich”

Alicja Opulska  uczennica  klasy 1 TL  zakwalifikowała się do drugiego etapu miejskiego konkursu organizowanego przez Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków i  3 czerwca w Galerii Pro Arte uczestniczyła w warsztatach  malarskich. Celem zmagań plastycznych była integracja uczniów szkół zielonogórskich - spojrzenie na miasto jak na wspólną „małą ojczyznę”. Prace wykonane podczas warsztatów oceni jury II Etapu powołane przez Organizatora i wyłoni zwycięzców. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowejw Galerii Pro Arte.  Czekamy z niecierpliwością na werdykt.