POLA NADZIEI 2021

Jak co roku nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w akcji POLA NADZIEI. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Podczas kampanii jesiennej akcji w zamian za datek nasi wolontariusze rozprowadzają żonkilowe cebulki wśród przedszkolaków, uczniów,  pracowników instytucji i firm i osób prywatnych. Wiosną posadzone przez nich żonkile rozkwitają tworząc niezliczone „Pola Nadziei”, a uczestnicy akcji zbierają fundusze na rzecz Hospicjum. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i dołączyli się do tak szlachetnej akcji.

Opiekunowie SK PCK i SK Caritas