KONKURS Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI UPAMIĘTNIAJĄCY WAŻNE ROCZNICE I POSTACI HISTORYCZNE

Dnia    11    listopada    świętowaliśmy   102. rocznicę   odzyskania   przez   Polskę niepodległości.  W  związku  z  tym zapraszamy  wszystkich  uczniów  do  wzięcia   udziału  w  konkursie. W ramach konkursu można wykonać:

- pracę  plastyczną  upamiętniającą  ważne  postaci  lokalnej  historii,  w  dowolnej technice i formacie, np. plakat, kolaż, itp.
- prezentację   multimedialną   poświęconą   np. wybranej   rocznicy  lub  postaci historycznej (od 10 do 20 slajdów, nie można bazować tylko na tekstach pisanych, ale prezentacja powinna zawierać elementy muzyczne, graficzne)
- mapa miejsc pamięci z najbliższej okolicy
- wirtualny  kalendarz, który  będzie  zawierał opisy  i  grafiki  dotyczące  ważnych wydarzeń historycznych.

Prace   należy  przesłać  do  10.12.2020 r.  na  adresy  mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nadesłane   prace   zostaną   ocenione   przez  Komisję   Konkursową  w  składzie: Roma   Rypson-Goluda,  Anna  Roszak,  Małgorzata   Szymczak.   
Dla    laureatów  przewidziane   są   nagrody  w  postaci ocen wagi 2 z następujących przedmiotów: język polski,  historia,  wos  lub  plastyki. Ogłoszenie  wyników  konkursu   nastąpi 15.12.2020 r.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

                                          Organizatorzy: Ewa Michalak i Ines Fronczyk-Zelisko