1 LUBUSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA TECHNIKÓW

Zapraszamy do udziału w Lubuskim Konkursie Matematycznym dla Techników. Jest on skierowany do młodzieży z klas pierwszych, drugich i trzecich. Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje u p. Beaty Jóźwiak sala 222.  REGULAMIN i PRZYKŁADOWE ZADANIA .

1. 25 listopada 2011 o godzinie 9.00 odbędzie się etap szkolny.
  2. Lista osób zakwalifikowanych do finału zamieszczona zostanie na stronach Zespołu Szkół Technicznych i SODiD.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo zakwalifikowania do finału konkursu 100 uczniów z najlepszymi wynikami.
  4. 16 marca 2012 odbędzie się w naszej szkole etap końcowy, gdzie zmierzą się najlepsi uczniowie czteroletnich techników dziennych z województwa lubuskiego.

Organizatorzy Lubuskiego Konkursu Matematycznego:

• Beata Jóźwiak – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze,
  • Małgorzata Prońko – doradca metodyczny z matematyki w Samorządowym Ośrodku Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze.