ZE ZWYCIĘSTWEM NAM DO TWARZY,

Pojechaliśmy do Gubina pełni nadziei i obaw. Czy uda się wygrać rejony? Podświadomie czuliśmy, że ten awans nam się należy, ciężko na niego zapracowaliśmy. Nasi na boisku reprezentowali się jak zawodowcy. Zafundowali mi dawkę niezłych emocji. Cała drużyna była rewelacyjna. Adam Szpara, Piotrek Książkiewicz, Jacek Szawala swoją grą pokazali sportową klasę, byłem dumny. Podobnie Fabian Paszkowski z 2EG, któremu w obecnej chwili wybaczam nawet rozrabianie na wiertnictwie. Przez moment zwątpiłem w siłę Stasia Szczepaniaka, myślałem, że trener Sylwek Buczyński da zmianę, ale stał się cud. Trener wie, co robi i postawił na swojego zawodnika, a przy końcu Stasiek strzelił jeszcze dwie bramki!!!:) Bramkarz Adrian Kostrzewa był świetny w obronie. Po prostu ze zwycięstwem nam do twarzy, ale nie zaszkodzi kibicować nam podczas zawodów wojewódzkich. W pierwszym spotkaniu z Sulechowem nasz zespół wygrał 22:11. W kolejnym, pokonaliśmy 19:18 zespół z Gubina. Wyjazd na turniej rejonowy był wspaniałą okazją do przeżywania chwil sportowych. Kolejny raz rywalizacja zakończyła się dla nas pomyślnie. Awans spowodował, że sportowa przygoda naszych chłopaków z ZST trwa dalej.
Skład drużyny:
Adrian Kostrzewa, Stanisław Szczepaniak, Adam Szpara, Piotr Książkiewicz, Jacek Szawala, Patryk Komodowski, Bartosz Machunik, Fabian Paszkowski, Ryszard Siewak.
Trener: Sylwester Buczyński

Dziękujemy firmie PGNiG za sponsoring drużyny: Panu Dyrektorowi Naczelnemu Kazimierzowi Chrobakowi, Panu Dyrektorowi do spraw geologii Andrzejowi Mularczykowi, jak również Pani Dorocie Mundry kierowniczce działu promocji.

Kibic drużyny szczypiornistów ZST Mirosław Wyderkiewicz