“Ale to już było i nie wróci więcej...” - pożegnanie absolwentów klas czwartych.

Tymi słowami uczniowie klasy trzeciej żegnali swoich starszych kolegów i koleżanki klas czwartych dnia 25 kwietnia 2014r. W przygotowanej części artystycznej pt.” Krótkie wspomnienia z ławki szkolnej” przedstawili z przymrużeniem oka lekcję matematyki.Chwile pożegnania z absolwentami  ZST umilał chórek śpiewający do szlagierów muzycznych piosenki z ułożonymi specjalnie na ten dzień słowami piosenek.
         Był śmiech, pojawiły się łzy, ale także słowa uznania...Pani dyrektor wręczyła bowiem  nagrody i świadectwa z paskiem wyróżniającym się uczniom.
Ne zabrakło też  podziękowań laureatom za reprezentowanie naszej szkoły w konkursach  zawodowych o zasięgu wojewódzkim oraz w  zawodach sportowych.
          Konkludując - prosimy nie zapominajcie  o nas, bo choć:

“Były stopnie, klasówki, stres
i przyjemne przerwy i przyjaźnie.
Bo to zwykle tak w życiu jest,
że w swych paczkach czujemy się raźniej.
Było tyle radości i łez
i spełnionych marzeń, nadziei
a wszystko, co przed nami jest
tchnie radością słonecznych niedzieli.
Czeka życie studenckie już Was,
Pełne wyzwań i nowych wrażeń,
ale czasem powrócić czas
do swej klasy i do szkolnych marzeń”

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia w dorosłym życiu, a przede wszystkim  szczęścia i powodzenia na egzaminie maturalnym i zawodowym!

Roma Rypson-Goluda