Konkurs o Tytuł Supertechnika Mechatronika.

28.03.2014 w Żaganiu odbyła się już IV edycja konkursu dla najlepszych mechatroników. Naszą szkołe reprezentowali uczniowie klasy 4TMR - Adrian Juszczak i Błażej Romanowski (w konkursie drużynowym), oraz Maciek Rafalik (w konkursie indywidualnym). Wielki sukces naszych chłopaków to II miejsce w klasyfikacji drużynowej i kolejno II, III, oraz V miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Wielkie brawa dla naszych mechatroników!!! Ulegliśmy jedynie gospodarzom, którzy już 4 raz z rzędu zdobyli pierwsze miejsca w obydwu klasyfikacjach. Dzięki sukcesowi naszej reprezentacji szkolna pracownia obróbki skrawaniem wzbogaciła się o profesjonalną szafkę narzędziową. W czasie trwania konkursu naszymi zawodnikami opiekowali się nauczyciele Mariusz Kita i Krzysztof Rogowski.