SZLACHETNA PACZKA RUSZYŁA...w ZST.

Potrzebne są pomoce szkolne np. blok, zeszyty grube – 96- kartkowe, kredki, piórnik, przybory do pisania. Do wyposażenia mieszkania niezbędne są koce, poduszka, ręczniki, kołdra 160*200, garnki, patelnie. Marcelina ( 12 lat) prosi o kurtkę, kozaki rozm.36, spodnie, płytę Justina Biebera ; jej mamie  przydadzą się kapcie rozm. 36, kurtka, bluzki, a tacie – kurtka, buty trapery rozm. 42.

Ww rzeczy przynoście do p. Romy Rypson i p. Wandy Trzeciak. W zamian otrzymacie bilety wstępu na koncert grup hip hopowych -  DEJA VU SQAD , ZACHODNIE BRZMIENIE, RZWP oraz na pokazy kickboxingu w wykonaniu zawodników zielonogórskiego klubu sportowego FIGHT CLUB. Impreza  odbędzie się 6.12.13r. na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Zapraszamy!

Roma Rypson- Goluda