Zawiadomienie

1. Procesy edukacyjne zorganizowane są w sposób sprzyjający uczeniu się.
  2. Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej.
  3. Respektowane są normy społeczne.

Ewaluację zewnętrzną problemową przeprowadzi Zespół Wizytatorów wyznaczony przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp., w składzie:

Małgorzata Brodzińska – starszy wizytator Kuratorium Oświaty

Zbigniew Gładki – starszy wizytator Kuratorium Oświaty.

W ramach czynności objętych procedurą ewaluacyjną i zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 7 października 2009 w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz.U. Nr 168, poz. 1324, z późn.zm.) w tym czasie odbędą się wywiady z rodzicami, uczniami, nauczycielami, pracownikami niepedagogicznymi oraz przedstawicielami zakładów pracy i innych jednostek współpracujących ze szkołą. Nastąpi obserwacja lekcji, dyżurów, zajęć dodatkowych, konsultacji. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w wywiadach.

K. Pernal – Wyderkiewicz; Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych