DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

W czwartek 8 listopada na długiej przerwie na korytarzu pierwszego piętra odbędzie się wspólne szkolne śniadanie w ramach DNIA ZDROWEGO ŚNIADANIA. Przypominamy, aby każdy z WAS przyniósł coś zdrowego do przygotowania śniadania np. różnego rodzaju owoce i warzywa, suche pieczywo, sery i wędliny w plasterkach, a także mleko w kartonie, jogurty, musli czy płatki oraz napoje: wodę i soki (czekamy na produkty do 7 listopada w bibliotece szkolnej).To od was zależy co będziemy mogli kosztować. Postaramy się wyczarować z dostarczonych produktów stół ze śniadaniem. Rozpropagujcie akcję w swoim otoczeniu. W tym tygodniu proponujemy nauczycielom przeprowadzenie lekcji wychowawczych w klasach poświęconych zdrowemu żywieniu. Poniżej propozycje konspektów zajęć: Konspekt 1; konspekt 2.

Samorząd szkolny i pracownicy biblioteki szkolnej