Trzecia edycja międzyszkolnego konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty” - pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty

Poprzez formułę konkursu oraz wykorzystaną tematykę, będziemy starali się nie tylko poszerzyć wiedzę zawodową młodzieży, ale także oswoić uczniów z egzaminem zawodowym.

Po raz trzeci patronat nad naszym konkursem objął
Lubuski Kurator Oświaty

Konkurs prowadzony będzie w miesiącach od października 2012r. do marca 2013r. i skierowany jest do klas III i IV technicznych szkół ponadgimnazjalnych
z województwa lubuskiego kształcących w zawodach technik handlowiec i technik ekonomista. Dla obu poziomów kształcenia prowadzony będzie wspólny ranking oraz przygotowane będą jednakowe zestawy do rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy – więcej informacji na temat konkursu w zakładce KONKURSY „Z egzaminem na TY”.