Warsztaty logistyczne

Dnia 24 kwietnia 2012 roku uczniowie z klas o profilu logistycznym wraz z opiekunami panią Moniką Kozłowską i panią Joanną Babiś brali udział w warsztatach logistycznych prowadzonych przez przedstawicieli Studenckiego Koła Logistycznego Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.
Warsztaty dotyczyły marketingu, projektowania procesów w logistyce, negocjacji i drzewa produkcyjnego. Gościem specjalnym był Jurek Owsiak, który poprowadził wykład na temat "Najpiękniejszy festiwal świata - logistyczna organizacja Przystanku Woodstock". Innymi atrakcjami Dnia Logistyki WSB były wystawy firm branży logistycznej oraz Debata na temat "W jakich obszarach logistyki można zarobić miliony?", która cieszyła się wielkim powodzeniem.