Skazani na sukces,

Wracając z Gubina stwierdził: „zaczynam wierzyć w tych chłopaków, chyba jesteśmy skazani na sukces, ale jeszcze jeden mecz przed nami, aby znaleźć się w ogólnopolskich rozgrywkach…”
 Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała ze Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Żarach, warto podkreślić, że w Rankingach Perspektyw to czwarta szkoła w Polsce. W połowie spotkania Społeczniacy długo hipnotyzowali rywali i stworzyli kilka ciekawych sytuacji, ale nasi chłopcy zaczęli niespodziewanie wygrywać. Mecz zakończył się zwycięstwem ZST. Piłka ręczna to twarda, męska gra. Po bardzo trudnym, kolejnym meczu z Gubinem zabieramy od gospodarzy jedno z ważniejszych zwycięstw. Byliśmy zdecydowanym faworytem spotkania, ale jeżeli chcemy jechać na zawody ogólnopolskie, musimy dać z siebie wszystko. Cała drużyna to twardzi faceci, zasługują na podziw i szacunek. Najbardziej wyróżnił się Adam Szpara, ale inni też byli rewelacyjni. Trzymajcie kciuki za naszą drużynę, bo przygoda szczypiornistów ZST trwa dalej……….
Skład drużyny:
Adrian Kostrzewa, Stanisław Szczepaniak, Adam Szpara, Piotr Książkiewicz, Jacek Szawala, Bartosz Machunik, Fabian Paszkowski, Marcin Jarowicz, Ryszard Siewak.
Trener: Sylwester Buczyński

Mirosław Wyderkiewicz - kibic drużyny szczypiornistów ZST