Światowy Dzień Walki z AIDS.

Każdy obecny w szkole uczeń otrzymał ulotkę, z której między innymi dowiedział się
- jaka jest historia epidemii HIV/AIDS
- jakie zachowania są bezpieczne, przez które się nim nie zarazi
- jak się ustrzec wirusa HIV
  Na długiej przerwie uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją wiedzę na ten temat biorąc udział w konkursie. Na przygotowane pytania uczestnicy odpowiadali , a jak nie znali odpowiedzi to dostawali ją na kartce aby mogli sobie tą wiedzę przyswoić. Osoby, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na wylosowane przez siebie pytanie zostały nagrodzone.
 Każdy kto chciał uzyskać więcej  informacji na temat wirusa HIV lub AIDS mógł się odnieść do gazetki przygotowanej na szkolnym korytarzu.
 Wielu uczniów wzięło udział w konkursie plastycznym, na plakat przestrzegający nas przed HIV/AIDS( nagrody zostały wręczone razem z nagrodami z konkursu: Jaka choinka?). A oto zwycięzcy:
I miejsce: Juszkiewicz Grzegorz,
II miejsce: Karkowski Dominik,