MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!!!

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zgłosiło się 14 zespołów, które były jednocześnie reprezentacjami swoich klas. Organizatorzy utworzyli 4 grupy do których drogą losowania przydzielono odpowiednie klasy. Grupa A klasy: 2 THM, 2 TEG, 3 TG, 4TL. Grupa B klasy: 2 TS, 1 TLW, 3 TMR, 4TE. Grupa C klasy: 1 TEM, 2 TLW, 4TMR. Grupa D klasy: 2 TMR, 3 TLA, 3TLB. W grupach grano systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcy grup utworzyli pary półfinałowe. Najlepszymi zespołami okazały się klasy 4TL, 4 TE, 4 TMR, 3 TLB. Zagrały one w półfinałach uzyskując następujące wyniki: I półfinał: 4 TMR – 4 TL ( 2 – 0), II półfinał: 4 TE – 3 TLB (2 – 1). W ten sposób wyłoniono drużyny które zagrały o miejsce I, II i III. Brązowymi medalistami została klasa 3 TLB pokonując klasę 4 TL w stosunku 2 – 0. Zespoły grały w następujących składach: 4 TL – Mentel G., Gembara M., Nowak M., Kifert R.,  Kuligowski K., Kujawa G. Klasa 3TLB – Opala M., Mąka R., Ksiązkiewicz P., Włodarczyk M., Górski P., Ilnicki R. .Wielki finał rozegrano 19.12.2011. W meczu o I miejsce lepsza okazała się klasa 4 TMR, która  pokonała uczniów 4 TE (2 – 0) i wywalczyła Puchar przechodni Dyrektora ZST. Reprezentantami w/w klas byli: Klasa 4TMR – Nowak T., Graczyk P., Polus M., Gabrowski M., Korotusz S., Gola P., Kujawa K. Klasa 4 TE – Rutkowski P., Daniszewski G., Szymański T., Popęda G., Drost D., Brola P., Frankowski J.

Turniej stał na wysokim poziomie, a mecze rozgrywane w seriach finałowych przynosiły dużo emocji. Ma to duże odzwierciedlenie w zainteresowaniu piłką siatkową w naszej szkole, co przekłada się na wysoki poziom i bardzo dobre wyniki naszej reprezentacji szkoły, występującej w Mistrzostwach Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy zwycięzcom.
Zapraszamy na kolejną edycję rozgrywek w roku szkolnym 2012/2013.