DRODZY PRZYJACIELE ZWIERZĄT W NASZEJ SZKOLE

Kilka tygodni temu został rozpropagowana akcja „Psu na budę”, w którą zaangażowała się społeczność Zespołu Szkół Technicznych. 16 listopada 2022r. odwiedziły nas Panie
z „Inicjatywy dla zwierząt”, aby odebrać ze szkoły dary dla naszych czworonożnych przyjaciół, które udało się WAM zebrać. W imieniu swoim i wszystkich zaangażowanych w logistykę, chcemy podziękować. Szczególnie UCZNIOM, którzy brali udział w tej wyjątkowej akcji, często ratującej życie i poprawiającej warunki bytowania naszych przyjaciół.

Nazywam się Magdalena Cicha jestem nauczycielem u nas w szkole i w czasie wolnym angażuję się jako wolontariusz w naszym schronisku. Jeżeli stoicie przed dylematem pomagać, nie pomagać zwierzętom albo macie pytania związane z działalnością opiekuńczą nad pupilami, można mnie łatwo znaleźć i zapytać. Trzeba pamiętać, że każde zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka.

Magdalena Cicha