INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 21/22

Kolejny rok szkolny rozpoczęliśmy tradycyjnie w uroczysty sposób. W tym roku niestety z uwagi na reżim sanitarny w uroczystości wzięli udział tylko uczniowie najmłodszych klas. Pozostali brali udział w indywidualnych spotkaniach z wychowawcami. Jak zawsze uroczystość uświetnili nasi kadeci klas wojskowych wystawiając kompanię reprezentacyjną. Wszystkich uczestników, a szczególnie uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny serdecznie przywitał Dyrektor Szkoły – mg inż. Mariusz Kita. Następnie oficer 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego – ppor. Julia Wyszkowska odczytała list Ministra Obrony Narodowej – Mariusza Błaszczaka. Było to częścią akcji „Kalendarz z mundurem”. W trakcie uroczystości zadzwonił pierwszy dzwonek, po którym uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Mamy nadzieję, że w tym roku uczniowie będą mieli okazję jak najdłużej słuchać dzwonków w murach szkoły. Uroczystość przygotowała i prowadziła Kierownik Kształcenia Praktycznego – mgr Edyta Polewska.