NARODOWY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2021 roku obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się Mszą św. w intencji Ojczyzny w konkatedrześw. Jadwigi. Wśród przedstawicieli Wojska Polskiego, Policji, zielonogórskich szkół, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, harcerzy, naszą szkołę reprezentowali w Poczcie Sztandarowym uczniowie klasy 4TLWA Gabriel Bakalarski, 3LAG Julia Furtok, Kuba Mataczyna, 3MP Oskar Fórmaniak, Wiktor Kapler. Po mszy świętej odbył się przemarsz orkiestry, kompanii honorowej, pocztów sztandarowych oraz pozostałych uczestników ulicami miasta na uroczystości na Placu Bohaterów. Mieszkańcy miasta oraz zgromadzeni goście wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Po odczytaniu apelu pamięci złożone zostały wiązanki kwiatów pod pomnikiem. Uczestnikom Pocztu Sztandarowego bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.