REALIZACJA PROJEKTU „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO …” W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 w Zespole Szkół Technicznych

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT. W realizacji działań projektowych w Zespole Szkół Technicznych uczestniczą aktywnie uczniowie i nauczyciele; w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 zrealizowano przedsięwzięcia:

Październik 2019

Dla technika elektryka zrealizowano kurs eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV dla 15 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika logistyka zrealizowano kurs czas pracy kierowcy dla 20 osób który, zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 

Listopad 2019

Dla technika mechanika zrealizowano kurs „Spawanie MAG” dla 9 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika mechanika zrealizowano kurs AutoCad dla 10 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika logistyka zrealizowano kurs na wózki jezdniowe dla 10 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika logistyka zrealizowano kurs czas pracy kierowcy dla 20 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika mechanika zrealizowano kurs spawanie elektryczne dla 10 osób, który zakończy się 02.2020r., który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Firma TOM realizowała na bieżąco kursy prawa jazdy, we wrześniu był nabór dla 10 osób i na koniec 2019 uczniowie zostali rozliczeni z udziału w szkoleniu na tym etapie.

Dla 45 uczniów Zespołu Szkół Technicznych przeprowadzono badania IPD.

Szkolny Punkt Doradztwa i Kariery