III EDYCJA KONKURSU ZAWODOZNAWCZEGO "ZAWODY PRZYSZŁOŚCI"

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych uczestniczyli 24.10.2019r. w III edycji konkursu realizowanego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.   Działanie   to   było  związane  z projektem „Modernizacja kształcenia zawodowego ….”.

Celem drużynowej gry terenowej było przybliżenie młodzieży zawodów, na które
w przyszłości  będzie zapotrzebowanie.  W konkursie startowało 8 drużyn. Zadaniem każdej było nie tylko pokonanie w jak najkrótszym czasie pięciokilometrowej trasy, ale także odnalezienie pięciu punktów kontrolnych oraz rozwiązanie przygotowanych dla nich zadań. 

Przedstawicielami naszej szkoły byli:

Aleksandra Majewska z IV TLWA

Jakuba Hoffman i Mateusz Rutkowski z IV TMW

Uczniowie zajęli IV miejsce podczas III edycji konkursu zawodoznawczego "Zawody Przyszłości" organizowanego   w   ramach   Ogólnopolskiego    Tygodnia    Kariery. Uzyskali   28 punktów (24 zgromadzone na punktach kontrolnych + 4 za czwarty najlepszy czas).

Gratulujemy wyniku, błyskotliwych odpowiedzi i energii do działania. Wydarzeniu jak co roku towarzyszyło bardzo wiele pozytywnych emocji.

Szkolny Punkt Doradztwa i Kariery