SUKCES UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Miło nam poinformować, że „Ekipa Kopernika” z Zespołu Szkół Technicznych w składzie:

Marceli Urbański

Hubert Turkiewicz

Izabela Bogulak

z klasy IV TLWA zajęła I miejsce w międzyszkolnej grze terenowej, realizowanej pod hasłem „Poznajemy Zawody” w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”. Pozostałe miejsca szkół:

II miejsce ZSZ PBO

III miejsce CKZiU "Elektronik"

IV miejsce CKZiU „Ekonomik”

V miejsce CKZiU „Budowlanka”

VI miejsce Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego.

Wręczenie nagród laureatom nastąpi 29 listopada (czwartek)2018r. podczas konferencji "Między szkołą a rynkiem pracy - rola doradcy zawodowego w kształtowaniu pracownika Jutra", która odbędzie się w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza". To nowy budynek po modernizacji znajdujący się przy ul. Wyszyńskiego 19a. Zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.

Skórzewska Agnieszka i Sylwia Wiśniewska