RELACJA Z TARGÓW EDUKACYJNO-ZAWODOWYCH W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM W ZIELONEJ GÓRZE

26 kwietnia 2018r. odbyły się targi edukacyjno-zawodowe zorganizowane w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Działanie było realizowane ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT".  Marcel Urbański, Aleksandra Majewska, Damian Galanty i Izabela Bogulak wraz z opiekunami reprezentowali Zespół Szkół Technicznych na zorganizowanym stoisku. Obecność uczniów naszej szkoły na targach była ważnym elementem budowania samoświadomości zawodowej młodzieży oraz cennym źródłem informacji na temat planowania dalszej ścieżki edukacyjnej. Uczniowie klas IITLWA i I TLWA mieli możliwość zwiedzania targów i poznania oferty placówek kształcenia na poziomie średnim i wyższym. Doradcy zawodowi umożliwi zainteresowanym wykonanie testów zawodoznawczych, z czego wielu skorzystało. Na targach zaprezentowano ofertę zgodnie z oczekiwaniami odwiedzających.

Agnieszka Skórzewska i Sylwia Wiśniewska