III METROPOLITALNY KONKURS PAPIESKI

     20 maja gościliśmy w murach naszej szkoły uczestników diecezjalnego etapu III Metropolitalnego Konkursu Papieskiego dla Gimnazjalistów. Pięknych wzruszeń wszystkim zebranym dostarczył montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów ZST pod opieką Pani Lucyny Hoffman, Pani Ewy Michalak i Pani Wandy Trzeciak. Zaproszeni goście (ks. Eugeniusz Jankiewicz i Pan Maciej Jankowski – Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność”) podzielili się z młodzieżą swoimi refleksjami dotyczącymi nauki bł. Jana Pawła II.

  

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom (A. Wodzińska, N. Rafalik, A. Lniany, M. Wower, A. Rosochacka, P. Wojciechowska, M. Mikołajczyk, K. Opioła, R. Kuboń, N. Męcińska, A. Pawluk, T. Hils, A. Solska, P. Zabłocka, K. Budzyn, M. Walkowiak, M. Juszczak, A. Bębas, K. Tomaszewska, K. Pulikowski, P. Ławniczak, G. Juszkiewicz, M. Kwiatkowski, M. Rafalik, J. Soboń) oraz nauczycielom (Pani Izie Wilczyńskiej i Pani Danucie Dutce) za pomoc w przygotowaniu i przebiegu uroczystości.


            Organizatorzy: E. Michalak, L. Hoffman, M. Czupryk i W. Trzeciak