ZASTĘPSTWA
Zastępstwa za nauczycieli sprawdzać w dzienniku elektronicznym!!!
Zastępstwa na tej stronie wpisywane są na bieżąco i w miarę potrzeb.
PONIEDZIAŁEK - 18 marca 2024
Nieobecni nauczyciele:
WTOREK - 19 marca 2024
Nieobecni nauczyciele:
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: L.Hoffman |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
1LC/2 |
- |
Na 9.45 |
2 |
850-935 |
1LC/2 |
- |
-II- |
3 |
945-1030 |
4MM/1 |
- |
świetlica |
4 |
1040-1125 |
4MM/1 |
- |
świetlica |
5 |
1145-1230 |
5MP |
- |
świetlica |
6 |
1240-1325 |
5MP |
- |
świetlica |
7 |
1335-1420 |
3M |
- |
świetlica |
8 |
1425-1510 |
|
|
|
9 |
1515 - 1600 |
5MP |
- |
świetlica |
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: A.Łobaczewski |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
|
|
|
2 |
850-935 |
|
|
|
3 |
945-1030 |
|
|
|
4 |
1040-1125 |
2E/1 |
- |
świetlica |
5 |
1145-1230 |
|
|
|
6 |
1240-1325 |
1M/2 |
- |
świetlica |
7 |
1335-1420 |
1M/1 |
- |
świetlica |
8 |
1425-1510 |
3E/1 |
- |
Do domu |
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: S.Wiśniewska |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
3L |
- |
na 8.50 |
2 |
850-935 |
|
|
|
3 |
945-1030 |
2LA |
- |
świetlica |
4 |
1040-1125 |
|
||
5 |
1145-1230 |
3ML |
- |
świetlica |
6 |
1240-1325 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: E.Markiewicz |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
|
|
|
2 |
850-935 |
1LA |
- |
Integracja DOM |
3 |
945-1030 |
3ML/2 |
- |
Świetlica |
4 |
1040-1125 |
3E |
- |
Na 11.45 |
5 |
1145-1230 |
3L |
- |
Świetlica |
6 |
1240-1325 |
5ELP/2 |
- |
Świetlica |
7 |
1335-1420 |
2E |
- |
Świetlica |
8 |
1425-1510 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: R.Rypson-Goluda |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
|
|
|
2 |
850-935 |
2MM |
- |
Na 9.45 |
3 |
945-1030 |
2E |
- |
Świetlica |
4 |
1040-1125 |
1E |
J.Ciągło |
Lekcja z 8 lekcji |
5 |
1145-1230 |
1AE |
A.Kotowska |
Lekcja z 2 lekcji |
6 |
1240-1325 |
2LB |
- |
Do domu |
7 |
1335-1420 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: M.Kita |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
2M/2 |
- |
Grupa na 9.45 |
2 |
850-935 |
2M/2 |
- |
-II- |
3 |
945-1030 |
|
|
|
4 |
1040-1125 |
2LA/1 |
- |
|
5 |
1145-1230 |
2M/1 |
- |
Świetlica |
6 |
1240-1325 |
2M/1 |
- |
świetlica |
7 |
1335-1420 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: P.Wacińska – DOM od 8.45 do 11.15 |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
1LA |
- |
Lekcja wg planu |
2 |
850-935 |
1LB |
M.Jakubowski |
Lekcja z 1 lekcji |
3 |
945-1030 |
1LA |
- |
Klasa w DOM |
4 |
1040-1125 |
1MM |
P.Gaertner |
Lekcja z 7 lekcji |
5 |
1145-1230 |
1MM |
- |
Wg planu |
6 |
1240-1325 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: J.Babiś |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
3M |
- |
Lekcja wg planu |
2 |
850-935 |
2LB/2 |
- |
Lekcja wg planu |
3 |
945-1030 |
2LB/2 |
- |
Lekcja wg planu |
4 |
1040-1125 |
2LB/1 |
- |
Lekcja do 11.00 |
5 |
1145-1230 |
2LB/1 |
- |
Grupa do domu |
6 |
1240-1325 |
|
|
|
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: T.Polewski – od 11.25 zawody sportowe |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
|
|
|
2 |
850-935 |
|
|
|
3 |
945-1030 |
|
|
|
4 |
1040-1125 |
|
|
|
5 |
1145-1230 |
|
|
|
6 |
1240-1325 |
3ML/2 |
E.Polewska |
Cała klasa |
7 |
1335-1420 |
3ML/2 |
E.Polewska |
Cała klasa |
8 |
1425-1510 |
2LA/1 |
- |
Do domu |
9 |
1515 - 1600 |
2LA/1 |
- |
-II- |
19.03.2024r. –wtorek |
||||
Nauczyciel nieobecny: M.Kasztelan |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
1MM/1 |
- |
na 9.45 |
2 |
850-935 |
1MM/1 |
- |
-II- |
3 |
945-1030 |
1LB |
- |
świetlica |
4 |
1040-1125 |
|
|
|
5 |
1145-1230 |
1LC |
A.Roszak |
plastyka ze środy z 5 lekcji |
6 |
1240-1325 |
3L |
M.Morawski | godz.wych z czwartku z 1 lekcji |
7 |
1335-1420 |
3L |
- | świetlica |
8 |
1425-1510 |
1LC |
- | do domu |
9 |
1515 - 1600 |
|
|
ŚRODA - 20 marca 2024
Nieobecni nauczyciele:
K.Ambrożewicz-Drobiniak
L.Hoffman
A.łobaczewski
S.Wiśniewska
R.Rypson-Goluda
CZWARTEK - 21 marca 2024
Nieobecni nauczyciele:
K.Ambrożewicz-Drobiniak
L.Hoffman
A.łobaczewski
S.Wiśniewska
21.03.2024r. –czwartek |
||||
Nauczyciel nieobecny: K.Ambrożewicz-Drobiniak |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
1AE/1 |
A.Busz-Rabęda |
Wg planu s.219 |
2 |
850-935 |
1AE/1 |
A.Busz-Rabęda |
Wg planu s.219 |
3 |
945-1030 |
|
|
|
4 |
1040-1125 |
1LB/2 |
- |
Świetlica |
5 |
1145-1230 |
1LB/2 |
- |
świetlica |
6 |
1240-1325 |
2M/1 |
A.Busz-Rabęda |
Wg planu s.219 |
7 |
1335-1420 |
2M.1 |
A.Busz-Rabęda |
Wg planu s.219 |
8 |
1425-1510 |
1LA/1 |
A.Busz-Rabęda |
Wg planu s.219 |
9 |
1515 - 1600 |
1LA/2 |
A.Busz-Rabęda |
wg planu s.219 |
PIĄTEK - 22 marca 2024
Nieobecni nauczyciele:
K.Ambrożewicz-Drobiniak
L.Hoffman
A.łobaczewski
S.Wiśniewska
22.03.2024r. –piątek |
||||
Nauczyciel nieobecny: K.Ambrożewicz-Drobiniak |
||||
Nr. lekcji |
Godzina |
Klasa |
Nauczyciel zastępujący |
Uwagi |
1 |
800-845 |
|||
2 |
850-935 |
|||
3 |
945-1030 |
1AE/2 |
- |
świetlica |
4 |
1040-1125 |
1AE/2 |
- |
świetlica |
5 |
1145-1230 |
1LA/2 |
A.Busz-Rabęda |
wg planu |
6 |
1240-1325 |
1LA/1 |
A.Busz-Rabęda |
wg planu |
7 |
1335-1420 |
3ML/2 |
- |
Do domu |
8 |
1425-1510 |
3ML/2 |
- |
Do domu |