WIOSNA

Szanowni Państwo,

21 marca Samorząd Szkolny organizuje Wielkanocny Dzień Wiosny.

Impreza będzie obejmować czwartą godzinę lekcyjną i długą przerwę. A w programie:

1.Rozpoczęcie imprezy - prowadzący Kacper Jabłoński.

2.Wszyscy tańczą Belgijkę.

3.Rozstrzygnięcie II edycji " znajoma twarz". Zadania uczniów - przebrać się za znaną postać z dziedziny matematyki, fizyki lub wynalazcę i opowiedzieć o postaci bez wymieniania nazwiska w taki sposób aby członkowie komisji nie mieli wątpliwości kim jest postać. Opowiedzieć o wynalazku, odkryciu, wzorach np. matematycznych (udowodnić je) lub inne. Postać ma być podobna wizualnie. Ocenie komisji podlega podobieństwo do postaci oraz prezentacja twórczości. Uczeń może dostać ocenę wagi 1 nie niższą niż ocena dostateczna u nauczycieli matematyki (P. Wacińska, E. Wasilewska, B, Jóźwiak, B. Markowska), nauczycieli fizyki (A. Jarmolińska, M. Morawski), nauczycieli przedmiotów zawodowych (M. Kita, C. Grudzień, Ł. Szerszenowicz). Warunek - postać musi być związana z przedmiotem, z którego uczeń chce otrzymać ocenę. Prosimy o zachęcanie uczniów do wzięcia udziału.

4.Szkolne karaoke - prowadzące uczennice Ola i Martyna kl3TL.

5.Zbieranie jajek wielkanocnych wraz z wychowawcami. Na terenie szkoły będą chodzić "zające", które za poprawne odpowiedzi będą rozdawać czekoladowe jajka.

6.Konkurs klas na najpiękniejszą wiosnę. Wiosna jest niebinarna, więc może być pan lub pani wiosna - liczy się kreatywność i dobra zabawa. Wiosna ma opowiedzieć o sobie coś wesołego. W konkursie może wziąć udział jedna osoba z klasy lub para - pan i pani wiosna :)

7.Zakończenie imprezy - taniec Jerusalema. Podczas imprezy można będzie zakupić coś do jedzenia, a do wygrania będą czekoladowe jajeczka i nie tylko

UWAGA!!! Prosimy wychowawców o zgłoszenia klas do konkursu na najpiękniejszą wiosnę do poniedziałku. Uczniowie do konkursu " Znajoma twarz" zgłaszają się indywidualnie do P. Wacińskiej lub E. Markiewicz.

KLASA, KTÓRA NIE ZGŁOSI SIĘ DO ŻADNEJ KONKURENCJI MA LEKCJĘ WEDŁUG PLANU.

Za bezpieczeństwo uczniów w czasie czwartej lekcji odpowiedzialni są nauczyciele według harmonogramu. W przypadku nieobecności nauczyciela klasą zajmuje się nauczyciel z rezerwy. Na przerwie nauczyciele dyżurujący.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy i z góry dziękujemy za zaangażowanie :)

Pozdrawiam opiekun SU