WIELKANOCNY DZIEŃ WIOSNY

naukowców, matematyków i wynalazców. W tej edycji królował Pitagoras, co widać na zdjęciach. Po wyłonieniu zwycięzców przeszliśmy do konkursu na przebranie za najpiękniejszą wiosnę. W konkursie wystąpiły21 marca  w naszej szkole odbył się Wielkanocny dzień wiosny. Po przywitaniu zgromadzonych uczniów przeszliśmy do zabawy. Gwoździem programu była II edycja Znajomej twarzy. Tym razem uczniowie przedstawiali sylwetki dwie wiosny. Jedna z nich była bardzo wstydliwa, co odzwierciedlała pogoda za oknem. Wiosna z 1TLA została ogłoszona najpiękniejszą tego dnia wraz ze swoimi pomagierami: sową, kaczką i żabką. Śmiechu było co nie miara, szczególnie, gdy zobaczyliśmy przebranie żabki. Na zakończenie odbyło się karaoke, w którym chętnie udział wzięli również nauczyciele. Na dworze natomiast stał grill i gofry, które wynagradzały deszczową pogodę. Całą imprezę dopełniały nasze dwa zajączki, które miały być łapane przez uczniów by otrzymać czekoladowe jajeczka. Jednakże uczniowie zawstydzili się tak samo jak Pani wiosna i to zajączki przejęły inicjatywę. Nagrodą w konkursach były czekoladowe jajeczka ufundowane przez radę rodziców i kilkoro uczniów. Bardzo dziękujemy za dobrą zabawę i do następnego!