XXIII WOJEWÓDZKI KONKURS O TYTUŁ NAJLEPSZEGO ŚLUSARZA ZIEMI LUBUSKIEJ - ETAP SZKOLNY

Wojewódzki Konkurs o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej to cykliczna impreza w której mogą zmierzyć się młodzi adepci branży mechanicznej. W tym roku odbędzie się już XXIII edycja tych zawodów. W związku z tym w naszej szkole odbyły się eliminacje w wyniku których wyłonieni zostali nasi reprezentanci do etapu wojewódzkiego. Do eliminacji mógł przystąpić każdy, chętny uczeń  klas o profilu mechanicznym. Wśród wszystkich naszych mechaników i mechaników lotniczych z klas II, III i IV do rywalizacji przystąpiło 8 śmiałków, a byli to: Wiktoria Boniek, Wojciech Bugiel – Budzisz, Jakub Macutkiewicz, Karol Sikora, Oliwier Strzelecki i Kacper Szymański z klasy 3TM, oraz Bartosz Żarnowski wraz z Maksymilianem Żytnickim z klasy 2TM. Eliminacje podzielone były na dwa etapy – część teoretyczną i praktyczną.

Nasi uczestnicy uzyskali następujące wyniki procentowego wykonania zadań w poszczególnych częściach.

Nazwisko i Imię

98%

63%

80%

W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentować będą Kacper Szymański i Maksymilian Żytnicki.

Uczestnikom gratulujemy odwagi i zaangażowania, ale przede wszystkim wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie prac ślusarskich, a naszym reprezentantom życzymy powodzenia w finale który odbędzie się już 12 kwietnia w Szprotawie.