ZST NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM NA NIEDZIELNEJ GIEŁDZIE W ZIELONEJ GÓRZE

09 grudnia na zielonogórskiej giełdzie przy Al. Zjednoczenia odbył się coroczny jarmark bożonarodzeniowy. Oprócz mnóstwa atrakcji, sprzedaży przepysznych smakołyków i przeróżnych choinek, nie mogło zabraknąć i nas. Już po raz kolejny mieliśmy możliwość zaznaczenia swojej obecności, rozdania ulotek o naszej szkole i porozmawiania o atutach ZST. A chętnych nie brakowało. Wielu rodziców było zainteresowanych profilami naszej szkoły. Uczniowie i nauczyciele spisali się znakomicie. Nasza uczennica, Jola Mierkiewicz  i mgr inż Jarosław Ciągło udzielili wywiadu dla Radia Zielona Góra. Miejmy nadzieję, że nasza aktywność przyniesie oczekiwane przez nas rezultaty. Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni podczas niedzielnej giełdy: p. Agnieszce Ciągło, p. Ewie Michalak, p. Ines Fronczyk, p. Jarosławowi Ciągło, uczennicom: Joli Mierkiewicz, Amelii Mierkiewicz, Nikoli Twarowskiej i uczniom Marcinowi Gawlikowi i Karolowi Polikowskiemu.