EWALUACJA REALIZACJI PROJEKTU ERASMUS+KOPERNIK

W wyniku działań podejmowanych w placówce w trakcie trwania projektu przeprowadzono różnego rodzaju akcje. W ich rezultacie uczniowie zdobyli możliwość rozwoju kreatywności
 i wrażliwości społecznej. Podjęte przedsięwzięcia promują szkołę w środowisku lokalnym i zapewniają realizację potrzeb edukacyjnych oraz społecznych. Wyznacznikiem sukcesu projektu jest również częstotliwość odwiedzin strony internetowej poświęconej promowaniu projektu - oznacza to bowiem, iż informacje na temat projektu są chętnie wyszukiwane, a on sam budzi zainteresowanie uczniów, rodziców, kadry z i spoza placówki, jak również innych osób niezwiązanych bezpośrednio z ZST. Informacje o projekcie umieszczono też na platformach e-Twinning oraz SEG.