MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MIEŚCIE ZIELONA GÓRA

Zapraszamy do obejrzenia FILMU o modernizacji kształcenia zawodowego w Zielonej Górze.

Film przedstawia realizację Projektu: „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekt realizowany poza formułą ZIT” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. 10 szkół kształcenia zawodowego wzięło udział w projekcie. Ponad 6,5 tys. uczniów i 122 nauczycieli objęto wsparciem. 38 pracowni zawodowych doposażono w pomoce dydaktyczne, sprzęt i materiały szkoleniowe. 2100 uczniów i ponad 90 nauczycieli uczestniczyło stażach/praktykach zawodowych. Przeprowadzono 80 kursów, szkoleń, warsztatów dla uczniów. Zorganizowano 95 kursów, szkoleń, studiów podyplomowych dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Ponad 3 tys. uczniów wzięło udział w zajęciach specjalistycznych na uczelni i w Parku Naukowo – Technologicznym.