SUKCESY NA OLIMPIADACH

OLIMPIADA z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową jest organizowana, dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej i skierowana jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 314 uczniów z całej Polski, do których w dniu 3 lutego zostały wysłane drogą mailową zadania drugiego etapu. Drugi etap potrwa do 15 marca 2018 roku do godziny 24.00. Zespół Szkół Technicznych reprezentować będą w tym przedsięwzięciu:

Piotr Effenberg z 4 TMW

Kamil Rafalik z 2 TLWB.

 

W marcu 2018r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych:

Wojciech Faltyn 3TMG

Borys Sobiech 3 TMG

Marceli Urbański 3 TMG

będą reprezentować placówkę w II etapie Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych w ramach projektu „Lekcje z ZUS”, który odbędzie się w budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Kupieckiej w Zielonej Górze.

Sylwia Wiśniewska i Agnieszka Skórzewska