PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZREALIZOWANYCH W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Podsumowanie działań zrealizowanych w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra

– projekty realizowane poza formułą ZIT”

w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Kurs operatorów wózków widłowych – dwie grupy uczniów w październiku i listopadzie 2017r. ukończyły kurs i otrzymały certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje. Szkolenie zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 

Kurs spawania gazowego – grupa uczniów ukończyła kurs na przełomie listopada i grudnia 2017r., młodzi ludzie otrzymali certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Szkolenie zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 

Kurs spawania MAG – grupa uczniów ukończyła kurs na przełomie października i listopada 2017r., młodzi ludzie otrzymali certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Szkolenie zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 

Kurs dla elektryków do 1 KV – grupa uczniów ukończyła kurs na przełomie listopada i grudnia 2017r., młodzi ludzie otrzymali certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Szkolenie zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 

Kurs prawa jazdy – 40 osób z Zespołu Szkół Technicznych będzie uczestniczyć sukcesywnie w szkoleniach organizowanym przez firmę TOM. Efektywność kursu będzie można ocenić po zdaniu egzaminu państwowego.