Spotkanie integracyjne 2014

 

      Dnia 18 września 2014 roku w czwartek dwie klasy pierwsze 1 TGG i 1TES wyruszyły do Świdnicy na wspólny Dzień Integracji. Frekwencja i pogoda dopisała. Świeciło słoneczko i mogliśmy bez najmniejszych przeszkód wziąć udział w grach i zabawach. Rywalizacji nie było końca. Rzucaliśmy strzałkami do balonów, strzelaliśmy do celu z łuku i painballa, braliśmy udział w trójkowym wyścigu na nartach, przeciągaliśmy linę, przerzucaliśmy ręcznikami balony na pole przeciwnika i graliśmy w siatkówkę plażową. Udało się również niektórym odważnym chłopakom wspiąć się na ściankę wspinaczkową. Te super konkurencje  w ostatecznym rozrachunku wygrała klasa 1 GG, której serdecznie gratulujemy. Energię spożytą na zabawie uzupełniliśmy jedząc kiełbaski upieczone w ognisku.

       Ten dzień na pewno będziemy mile wspominać.

Edyta Polewska

     

      22.09.14r. o godz.8.00 , mimo ulewnego deszczu z samego rana, ale z optymizmem w sercu wyruszyliśmy autokarem do Świdnicy integrować się poprzez gry i zabawy. Mało nas nie było, gdyż na zajęciach sportowo-rekreacyjnych licznie stawiły się klasy I LW i I MW. Niebo było nam przychylne, gdyż słońce zagrzewać nas zaczęło do rywalizacji. Atrakcji było co niemiara. I tak : rzucaliśmy strzałkami w balony, strzelaliśmy z pisoletu i łuku do celu, budowaliśmy ruchome tratwy, graliśmy w piłkę siatkową, przeciągaliśmy linię i ... przerzucaliśmy ręcznikami balony na pole przeciwnika.

Te liczne konkurencje, zagrzewane okrzykami z ust uczestników i wychowawców w ostatecznym rozliczeniu wygrała I LW.Tu nadmienię nieskromnie,żę większośc tej klasy to dziewczyny.Ale cóż ...? Nie liczy się wygrana, tylko dobra zabawa. Dlatego po zjedzonych, upieczonych na ognisku kiełbaskach i w wyśmienitych humorach z piosenkami na ustach urozmaicaliśmy sobie drogę powrotną do szkoły.

         Szkoda,że dzień integracji już za nami......No cóż, wszystko co dobre, szybko się kończy...

 Roma Rypson-Goluda