Uroczystość przekazania obowiązków dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii

Zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej w dniu 1 kwietnia br. nastąpiło przekazanie obowiązków dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii pomiędzy przekazującym pułkownikiem dyplomowanym Zenonem Wiśniewskim a obejmującym pułkownikiem Jackiem Kilińskim. W uroczystości naszą szkołę reprezentował Dyrektor Jacek Prońko, a uczniowie klas wojskowych, (logistycy i mechanicy) wystawili swoje reprezentacje obok żołnierzy pułku. Przy trybunie honorowej wystawiliśmy również poczet sztandarowy W składzie: Patryk Nejman, Patryk Piekarzewicz, Kamil Rafalik. Nasi „szkolni żołnierze” mieli okazję nie tylko obserwować ceremoniał związany z tego typu wydarzeniem, ale także defiladę żołnierzy pułku, oraz prezentację wyposażenia 5Lpart. Pułkownikowi Zenonowi Wiśniewskiemu serdecznie dziękujemy za możliwość współpracy z pułkiem, a pułkownikowi Jackowi Kilińskiemu życzymy sukcesów i satysfakcji  w dowodzeniu 5Lpart.