Konkurs Walentynkowy rozstrzygnięty!

W piątek 11 marca 2016 roku ogłoszone zostały  wyniki Szkolnego Konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Zakochanych. Nie brakowało emocji zarówno wśród uczestników konkursu, jak i członków jury. Autorzy prac wykazali się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością i oryginalnością, dlatego wybór zwycięzców okazał się niezwykle trudny. Wśród prac plastycznych znalazły się, popularne w kulturze japońskiej, mangi, także komiksy i plakaty. Natomiast młodzi literaci dostarczyli wielu wrażeń poprzez swoje bardzo osobiste i niekonwencjonalne prace poetyckie.

Laureatami konkursu zostali: w kategorii praca literacka - Michał Macewicz z klasy IVTEM, Nicola Gąsiorek i Anna Wyczawska z klasy ITLWB oraz w kategorii praca plastyczna - Szymon Kirko z klasy ITMW i Karol Żuchowski z klasy IITMW. Oprócz dyplomów otrzymali także nagrody rzeczowe. Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że w następnych szkolnych konkursach uczniowie też chętnie wezmą udział.

Organizatorki

Ewa Michalak, Anna Roszak i Sylwia Wiśniewska