ZAPRASZAMY DO KĄCIKA WYPOCZYNKOWEGO W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Wróciliście do szkoły po dłuższej przerwie i odwiedzając bibliotekę szkolną możecie natknąć się na korzystne zmiany. Dziękiśrodkom z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w wysokości 15 000,00 PLN (3 000,00 PLN – wkład własny Urzędu Miasta Zielona Góra i 12 000,00 PLN kwota przyznanej dotacji zgodnie z umową) zmieniła się WASZA biblioteka. Zyskaliśmy 400 nowych pozycji zamówionych zgodnie z waszymi propozycjami, odnowiliśmy księgozbiór lektur, wzbogaciliśmy się o nowe, warte przeczytania. Dodatkowo biblioteka zyskała nowy komputer i drukarkę do realizacji działań.

W bibliotece jest teraz bardzo miłe praktyczne miejsce, gdzie w czasie przerw, wolnych zajęć możecie przyjść odpocząć, poczytać w spokoju książki. To tutaj warto spędzić swój czas wolny.

Przypominam też o konkursie w ramach NPRCz, czekamy na Wasze prace:

a)   Recenzja książki - praca pisemna min. 200 wyrazów

czcionka 12 Times New Roman, zachowane marginesy, praca w rękopisie lub drukowana, format A4

b)   Ilustracja do dowolnej lektury - technika plastyczna do wyboru (akwarela, grafika, kolaż, pastele, grafika komputerowa, fotomontaż itp.),format A4

c)   Ja, moja szkoła i książka - zdjęcie - format  10x15 lub 13x18 lub 13x20

zdjęcie powinno zostać opatrzone tytułem.