TARGI ABSOLWENT 2019

W marcu prowadziliśmy promocję na targach edukacyjnych „Absolwent 2019”. Targi  „Absolwent” to coroczna, bardzo ważna impreza na której swoją ofertę prezentują szkoły, firmy, oraz instytucje z naszego regionu. Siłą stoiska wystawowego naszej szkoły jest tradycyjnie prezentacja wyposażenia szkolnych pracowni. W tym roku zdecydowanie największa część ekspozycji skupiona była na wyposażeniu wojskowym zakupionym w ramach dotacji MON. W ten sposób promowaliśmy program Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w którym nasza szkoła uczestniczy jako jedna z tylko 6 w woj. lubuskim. Prezentowane wyposażenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze stoisku uczniów ostatnich klas gimnazjum i szkoły podstawowej. Wyjątkowy był także przygotowany przez  panią Lucynę Hoffman, pokaz talentów naszych uczniów, który odbywał się na głównej scenie targów. Zwiedzający mogli zobaczyć pokaz musztry paradnej Szkolnej kompani Reprezentacyjnej, dowodzonej przez uczennicę kl. 4 – Nikolę Gąsiorek, swoje talenty wokalne prezentowały uczennice Julia Kułaga i Jola Mierkiewicz, a fachowe wykonanie tańców ludowych pokazali Karolina Nowak i Kuba Wierzbowski. Najbliższa okazja do zapoznania się z ofertą naszej szkoły już w piątek 22 marca podczas „Dni Otwartych”.

ZAPRASZAMY!