PARTNERZY

LEKCJA NA WESOŁO

Gdy nasza pani od matematyki kazała nam wyrzucić przez okno jajko, tak aby się nie stłukło, większość z nas pomyślała że chyba żartuje. Jednak okazało się, że jesteśmy kreatywni i mamy wiele pomysłów. Surowe lub ugotowane jaja pieczołowicie owinięte w chusteczki higieniczne, watę, szmatki umieszczone dodatkowo w pojemnikach z ciastem, kisielem, musztardą i kaszą, lądowały bezpiecznie na ziemi.

Niektóre starannie zapakowane w pudełeczkach były spuszczane na balonach lub specjalnie wykonanych spadochronach. Większość eksperymentów zakończyło się sukcesem, tylko niektóre jaja się rozbiły. Z tych ocalałych Malwina z 4S upiekła pyszne ciasto. Pani Jóźwiak chciała zmusić nas do oryginalnych rozwiązań. Czekamy z niecierpliwością co wymyśli dla nas w następnym miesiącu. Obiecała, że znowu będzie ciekawie.