UCZNIOWIE KLAS WOJSKOWYCH NA GALI WRĘCZENIA MEDALI DLA ZASŁUŻONYCH LUBUSZAN

10.06.2015r. na zaproszenie wojewody lubuskiego klasy 1TLW i 2TLW pod opieką wice dyrektora ZST Pana S.Buczyńskiego oraz wychowawców: Pani M.Kozłowskiej i R. Rypson-Goludy wzięły udział w uroczystości wręczenia medali dla zasłużonych Lubuszan.

W zielonogórskiej Palmiarni byliśmy świadkami bardzo ważnego wydarzenia dla społeczności województwa lubuskiego.Krzyże zasługi i medale za długoletnią służbę odebrali Lubuszanie, którzy upowszechniają kulturę i sport oraz z pasją służą rozwojowi województwa.  - Spotkanie z osobami tak zasłużonymi dla naszego kraju i województwa, jak Państwo to zawsze dla mnie ogromny zaszczyt. Dziękuję za aktywną działalność w różnych dziedzinach życia, która jest wzorem dla młodzieży - powiedziała wojewoda  Katarzyna Osos  do zgromadzonych osób.

Podkreślała, że nieprzypadkowe jest pojawienie się uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze. To właśnie osoby nagrodzone powinny być wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń - Państwa aktywna działalność to wzór dla młodych mieszkańców naszego regionu - powiedziała wojewoda.

Roma Rypson-Goluda