Pożegnanie klas IV

Znowu nadeszła smutna chwila gdy naszą szkołę opuszczają uczniowie klas maturalnych. W tym roku nasza szkoła wyuczyła 4 klasy absolwentów, przed którymi krótki odpoczynek, a wkrótce matura i egzamin zawodowy. W trakcie pożegnania zorganizowanego na szkolnej sali gimnastycznej mogliśmy oglądnąć akademię w reżyserii Pana Jacka Karbownika. Najlepsi uczniowie z każdej klasy otrzymali nagrody w postaci bonów o łącznej wartości 250zł, a uczestnicy projektu Mobilny Absolwent certyfikaty Europass. Na końcu przeprowadzona została sesja zdjęciowa każdej z klas. Naszym Absolwentom życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach,  na kolejnych poziomach edukacji i oczywiście w przyszłej karierze zawodowej.