W KLIMACIE BOŻONARODZENIOWYM

Były aniołki, gwiazdki, choinki i ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, domki z piernika, szopki i wiele, wiele innych wyrobów rękodzieła artystycznego. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Zielonej Górze zaprosiło nas na Świąteczne Targi Edukacji i Pracy połączone ze Świątecznym Kiermaszem Rękodzieła Artystycznego. 10 grudnia uczniowie z klas 2TEG i 2THM mieli okazję spojrzeć na wyroby  i ozdoby świąteczne Lubuskich Stowarzyszeń Twórców, prywatnych firm i spółdzielni. Tak nam się spodobało, że we wtorek (16 grudnia) ruszamy z rękodziełem artystycznym w naszej szkole. Wszystkich chętnych zapraszamy do biblioteki szkolnej we wtorek 16 grudnia o godz. 11.00. Będziemy lepić anioły, zdobić pachnące pierniki. Idą święta…. Zapraszamy!!!

Organizatorki: E. Michalak, S. Wiśniewska i W. Trzeciak