ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ

19 października mija 30. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Uczniowie naszej szkoły poznali sylwetkę tego kapłana: czytaliśmy fragmenty kazań ks. Jerzego, oglądaliśmy film „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, chłopcy z klasy 3TEM przygotowali pamiątkową tablicę, uczennica z klasy 2TLW napisała list do ks. Jerzego na konkurs literacki. 16 października uczniowie klas wojskowych i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości wprowadzenia relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki do zielonogórskiej konkatedry. Na tej uroczystości obecny był brat bł. ks. Jerzego – Pan Józef Popiełuszko.

Wanda Trzeciak, Ewa Michalak, Krzysztof Szymula