KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Zadaniem uczestnika jest wykonanie komiksu na temat handlu ludźmi, tj. wykorzystywania człowieka do pracy lub usługi pod przymusem, wbrew jego woli.

Prace konkursowe mogą zostać wykonane w następujących technikach: rysunek, malarstwo, grafika komputerowa lub fotografia.

Termin składania prac upływa 30 marca 2014 r. ( pocztą lub kurierem w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w Warszawie)

Uczniowie, którzy zechcą wziąć udział w konkursie proszeni są o zgłoszenie się do pedagoga szkolnego p. 200

Konkurs jest realizowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Komendą Główną Policji w ramach „Krajowego Planu Działań przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2013-2015”.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu a także samego problemu handlu ludźmi znajdziesz na stronie www.handelludzmi.eu.